10 tipů jak si užít Vratislav s dětmi

10 tipů jak si užít Vratislav s dětmi

Vratislav s dětmi? Hlavní město Dolního Slezska, je jedním z nejkrásnějších a nejzajímavějších měst Polska. Jeho bohatá historie, malebné uličky a přátelská atmosféra lákají návštěvníky z celého světa. 

A co je nejdůležitější, Vratislav je skvělým místem pro rodinnou dovolenou. Zde je 10 nejlepších míst, která musíte navštívit s dětmi:

užijte si polskou vratislav s dětmi. pobaví totiž všechny věkové skupiny.

Trpasličí stezka 

Vratislav je známá svými trpaslíky – malými soškami roztomilých postaviček, které zdobí město. Vydejte se na trpasličí stezku a objevte trpaslíky na více než 350 místech roztroušených po celém městě. Děti si jistě zamilují hledání těchto malých obyvatel. Trpaslíci mají své infocentrum a dokonce i aplikaci.

Trpaslík Wroclaw Polsko

Hydropolis 

Toto interaktivní muzeum vody je skvělým místem pro děti i dospělé. Naučte se vše o vodě prostřednictvím zábavných a interaktivních exponátů, jako jsou vodní fontány, akvária a virtuální realita.

ZOO Vratislav 

Navštivte jednu z nejstarších a největších zoologických zahrad v Polsku. ZOO Vratislav je domovem více než 7 000 zvířat z celého světa, včetně vzácných druhů, jako jsou nosorožci, tygři a gorily.

Vratislav s dětmi

AFRIKARIUM 

Toto jedinečné akvárium se nachází v areálu ZOO Vratislav a nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat podmořský svět afrických oceánů. Obdivujte žraloky, krokodýly, tučňáky a mnoho dalších mořských obyvatel.

Afrikarium

HALA STOLETÍ

Impozantní stavba, která je zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO, je ideálním místem pro rodinné pikniky a procházky. V areálu se nachází také Multimediální fontána, která v létě každý večer předvádí ohromující vodní a světelnou show.

KOLEJKOWO

Obrovské muzeum železničních modelů je rájem pro malé i velké vlakové nadšence. Obdivujte detailní modely vlaků, měst a krajin, které představují různé části Polska.

Vratislav s dětmi

PANORAMA BITVY U RACLAVIC

Obrovské panoramatické dílo zobrazuje bitvu u Raclavic která se odehrála během polského povstání v roce 1794. Děti budou fascinovány detaily a velikostí tohoto mistrovského díla.

SKY TOWER

Vyjeďte výtahem do 49. patra obchodního centra a bytového domu Sky Tower a pozorujte s dětmi Vratislav z 200 metrové výšky.

Sky Tower

DÓMSKÝ OSTROV

Prozkoumejte tento malebný ostrov plný historických památek, jako je katedrála sv. Jana Křtitele, kostel sv. Kříže a biskupský palác. Děti si ve Vratislavi jistě užijí procházku po starobylých uličkách a pozorování labutí na řece Odra.

BOTANICKÁ ZAHRADA

Prozkoumejte tuto krásnou zahradu plnou vzácných rostlin, květin a stromů. Děti si mohou hrát na hřišti nebo se podívat na malá zvířata, jako jsou králíci a morčata, která žijí v zahradě.

Vratislav s dětmi

Vratislav je skvělým místem pro rodinnou dovolenou plnou zábavy, poznání a dobrodružství.

Navštivte tato úžasná místa a užijte si nezapomenutelný čas se svými dětmi.

Cestokniha Vratislav – jedinečný průvodce, který vaši rodinnou dovolenou ve Vratislavi promění v nezapomenutelné dobrodružství!

S touto knihou se vaše děti snadno ponoří do fascinujícího světa polské historie a kultury, aniž by si toho uvědomily. Díky zábavným úkolům a hravým prvkům se poznávání Vratislavi stane vzrušujícím zážitkem pro celou rodinu.

Představte si dovolenou plnou objevování, poznávání a legrace, která vaše děti vtáhne do fascinujícího světa polské historie a kultury. Zní to jako sen? S Cestoknihou Vratislav se tento sen stane skutečností! 

Už žádné nudné a nezajímavé výlety – vaše rodina se ponoří do nezapomenutelného dobrodružství ve Vratislavi.Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.